У пресслужбі Київської міської прокуратури повідомили, що начальнику підрозділу КП “Київпастранс” пред’явлено підозру у розтраті понад 1,1 млн гривень під час закупівлі залізничного обладнання. Його затримали за цим звинуваченням. Під час розслідування виявили, що вартість обладнання була завищена на зазначену суму, але посадовець не перевірив цю інформацію і все одно забезпечив оплату. Тепер йому оголошено підозру у розтраті чужого майна через зловживання службовим становищем. Раніше вже була викрита схема заволодіння 8 млн гривень у цьому ж комунальному підприємстві.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







