Польща і США уклали угоду щодо будівництва першої польської атомної електростанції. Угоду підписали керівники державної компанії Польські атомні електростанції та американських компаній Westinghouse та Bechtel. Глави уряду Польщі та міністр енергетики США наголосили на важливості цієї співпраці, що сприятиме розвитку нових технологій у галузі енергетики. Райт також заявив, що США планують будувати атомні електростанції не лише в Польщі, але й в інших країнах Європи.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







