У Львівській області зросла кількість людей, які отруїлися у таборі відпочинку у Стрийському районі до 41 особи, серед них 39 дітей. Всі постраждалі мають симптоми гострої кишкової інфекції, такі як підвищення температури тіла, нудота, блювота та біль в животі. Лікарі проводять лабораторні дослідження води, їжі та опитують дітей, щоб встановити причину отруєння. У таборі працювала група спеціалістів, які досліджують можливі шляхи передачі інфекції. Всього в таборі було 130 людей, деяких вже вивезли додому, а решта перебуває під медичним наглядом.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







