Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Інформацію про це підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар і голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров. Внаслідок удару безпілотника типу “Молнія” по АЗС у Запоріжжі виникла пожежа. Влада з’ясовує інформацію про постраждалих. Федоров зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, виник в результаті російської атаки на автозаправну станцію.