У ніч на вівторок, 11 листопада, відбулися дев’ять поєдинків регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА). Один з матчів завершився в овертаймі, де команда Детройта перемогла Вашингтон з рахунком 137:135. Найкращим гравцем в цій грі був Каннінгем, який забив 46 очок, зробив 12 підбирань, 11 передач та 5 перехоплень. Інші результати включають перемоги команд Орландо, Лейкерс, Маямі, Сан-Антоніо, Мілвокі, Фінікс і Міннесота. У матчі Юта – Міннесота відзначився Михайлюк, який намагався допомогти своїй команді, але не зміг врятувати її від поразки.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







