У понеділок в Україні в семи областях відбулася серія знеструмлень через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільш складна ситуація виникла у Донецькій та Херсонській областях. Також були знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. В енергетичних компаніях рекомендують громадянам обмежити споживання електроенергії в період з 10:00 до 16:00, коли працюють найефективніші сонячні електростанції. Також зазначено, що споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів.
Related
Опублікувати у
Новини світу
Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Автор
admin







