На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська художниця гімнастики Таїсія Онофрійчук здобула срібну медаль на Кубку світового виклику, який проходив у румунському місті Клуж-Напока. Вона набрала 112.000 балів і посіла друге місце в багатоборстві. Переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.