У Харківській області вранці 28 серпня сталася розгерметизація магістрального газопроводу.Без газопостачання залишилися 56 населених пунктів і понад 30 тисяч абонентів. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Завдяки швидкій роботі служб вдалося уникнути масштабнішої аварії. Наразі подачу газу вже частково відновлено, бригади продовжують працювати.
Related
Опублікувати у
Відео
🇺🇦28 червня 1996 року Україна отримала свій Основний Закон — Конституцію.
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трлн рублів – розвідка
Автор
admin







