У північній частині Донецької області обмежено водопостачання через ремонтні роботи на магістральній трубі Другого Донецького водогону. Чотири міста – Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка – залишилися без води. Очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін заявив, що після завершення ремонту постачання води буде відновлене у повному обсязі. Також відомо, що російська армія пошкодила два з трьох водогонів у Костянтинівці, які наразі не можуть бути відновлені.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







