Міністерство оборони опровергло інформацію про масове звільнення медичного персоналу. Замість цього, йдеться про запрошення фахівців на контрактній основі для підтримки медичних підрозділів Збройних сил. Це відбувається у зв’язку з нестачею медичних працівників у військових частинах. Ці контракти будуть на один рік і стосуватимуться лише деяких спеціальностей, які є критично важливими для медичного обслуговування військовослужбовців. Дане рішення прийнято у зв’язку із загрозою неспроможності забезпечити медичну допомогу через нестачу кваліфікованого персоналу.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







