Офіс генпрокурора повідомив про виявлення схеми незаконного користування надрами на Дніпропетровщині. За даними слідства, комунальне підприємство з Криворізького району з 2019 по 2025 рік без дозволів видобувало підземну воду для централізованого водопостачання 11 населених пунктів. Підприємство отримувало оплату за послуги, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами. Експертиза підтвердила збитки державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин.
Related
Опублікувати у
Відео
Як світовий бізнес планує допомагати у відбудові України | Андрій Гундер
Автор
admin







