У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей через норовірус, який виявили у питній воді. За даними генеральної директорки Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб, захворіло 53 людини, із них у калі виявили норовірус. Також воду з кулера, яку пили у таборі, також знайшли з норовірусом. Деяких вже виписали з лікарень, інших продовжують лікувати. Щоб уникнути подібних проблем, важливо кип’ятити воду з водопроводу та уникати води з невідомих джерел.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







