Футбольний клуб Реал Мадрид підтвердив участь у фіналі Кубка Іспанії, хоча виявив невдоволення політикою Королівської федерації футболу Іспанії та Ла Ліги. Клуб заявив, що не розглядав бойкот як варіант, хоча були недоречні заяви арбітрів, які призначені на матч, що відбудеться. Реал вважає, що цінності футболу мають переважати ворожість і ненависть до клубу, і віддає шану фанатам, які планують подорожувати на матч до Севільї.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







