Український боксер Василь Ломаченко висловив своє обурення через обстріл ліцею в рідному Білгород-Дністровському. Він опублікував повідомлення, у якому висловив співчуття родинам загиблих і побажав одужання пораненим. Ломаченко наголосив, що цивільні об’єкти, такі як школи, не повинні ставати мішенями військових дій.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







