Телеведуча Леся Нікітюк розповіла про перші враження від материнства після народження сина 15 червня. Вона поділилася, що отримала багато порад від друзів про те, як швидше знайти няню, але для неї цей період відчувається як своєрідна “відпустка”. Леся прирівняла бути з малюком до відпустки на Ібіці після років напруженої роботи. Вона каже, що хоча це бурхлива відпустка, вона дуже насолоджується цим новим етапом у своєму житті.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







