Гравець Шахтаря Георгій Гочолейшвілі пішов в оренду до футбольного клубу Гамбург, який повернувся до Бундесліги. Угода передбачає опцію викупу 24-річного грузина. Гравець вже перебуває в Німеччині та сьогодні має пройти медогляд. У минулому сезоні він виступав в оренді у Копенгагені, де провів 33 матчі та показав гарні результати. Гочолейшвілі оцінив внесок Срни у свій розвиток.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







