Гравець Шахтаря Георгій Гочолейшвілі пішов в оренду до футбольного клубу Гамбург, який повернувся до Бундесліги. Угода передбачає опцію викупу 24-річного грузина. Гравець вже перебуває в Німеччині та сьогодні має пройти медогляд. У минулому сезоні він виступав в оренді у Копенгагені, де провів 33 матчі та показав гарні результати. Гочолейшвілі оцінив внесок Срни у свій розвиток.
Related
Опублікувати у
Відео
🇺🇦28 червня 1996 року Україна отримала свій Основний Закон — Конституцію.
Автор
admin







