Китайська компанія XPeng оголосила про запуск локального виробництва електромобілів у Європі на заводі Magna Steyr у Граці, Австрія. Уже вийшла перша партія моделей G6 та G9, а у майбутньому планується випуск інших моделей. Цей крок дозволяє компанії уникнути тарифів на імпорт, які накладені Єврокомісією на китайські електромобілі. Для заводу Magna це означає нові контракти після завершення виробництва інших моделей. Наразі складання відбувається у форматі SKD – комплектуючі постачаються з Китаю та збираються на місці. XPeng планує розширити виробництво у Європі, що допоможе їй укріпити свої позиції на ринку електромобілів у Європі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin







