У першому матчі Кубка Біллі Джин Кінг українська тенісистка Марта Костюк зустрілася з іспанською суперницею Джесікою Боусас Манейро. Поєдинок розпочався несприятливо для Костюк, адже вона відстала з рахунком 1:3. Проте українка змогла відігратися, вигравши три гейми поспіль і вийшла вперед. Після напруженого тай-брейку, де Марта була сильнішою, вона перемогла з рахунком 7:6 (7:3). У другому сеті Костюк показала впевнену гру, перемігши свою суперницю з рахунком 6:2. Таким чином, українка здобула перемогу в матчі. Наступним поєдинком буде матч між Еліною Світоліною та Паулою Бадоса.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







