У Донецькій області виявили командира батальйону ЗСУ, який організував незаконну схему виплат. Він надавав підлеглим підвищені виплати, але вимагав від них “данину”. Якщо вони відмовлялись платити, то командир погрожував їх відправленням на небезпечні ділянки. За березень він отримав 920 тисяч гривень у “відкатів”. Його затримали, коли передавав кошти. Тепер йому загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Також відомо про інші подібні схеми військових на різних частинах України.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







