Колишній спортивний директор Роми Вальтер Сабатіні висловив свою думку про гравця команди Артема Довбика. Він вважає, що Довбик ще не досяг рівня гравця Едіна Джеко у розумінні гри. Сабатіні зазначив, що Джеко також мав складний початок у Ромі, але він покращував свою гру і забив понад 100 голів. Щодо Довбика, Сабатіні вважає, що йому ще треба покращити рух без м’яча та прийом, але він вбачає у ньому потенціал для розвитку. Також йшла інформація про можливий продаж Довбика з Роми.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







