Деякі клуби української Прем’єр-ліги висловили підтримку ініціативі Полісся щодо арбітражу у чемпіонаті України. Раніше житомирський клуб звернувся до Української асоціації футболу, невдоволений роботою суддів у програному матчі 19-го туру УПЛ із Динамо (1:2). Незабаром майже половина команд вищого дивізіону приєдналася до “вовків”, закликаючи до реформ та покращення якості суддівства. Ця інформація міститься у заявах клубів УПЛ. Переглянути цей допис в Instagram
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







