Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про прогрес у переговорах зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Вони також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану зазначили позитивну атмосферу переговорів і обнадійливий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом угоди, а також групу для врегулювання конфліктів у Лівані. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Проте після погроз президента Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.