Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США по своїй території, нанеся удари за допомогою безпілотників і ракет по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні. Представники Ірану заявили, що ці удари порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Американські військові також повідомили про нові удари по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці. Обидві сторони відзначають, що дії відбуваються в рамках відповіді на атаки.