Російська компанія Лукойл заявила про форс-мажор на іракському нафтовому родовищі Західна Курна-2 через санкції від країн Заходу. Це означає, що умови для продовження видобутку нафти стали неможливими. Лукойл надіслав офіційний лист до міністерства нафти Іраку з повідомленням про форс-мажорні обставини. Якщо ці обставини не будуть усунуті протягом шести місяців, Лукойл може повністю вийти з проєкту. Іракська державна нафтова компанія SOMO вже скасувала відвантаження сирої нафти з родовища через санкції проти Лукойлу.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







