Олександр Гвоздик висловив свої думки щодо реваншу між Олександром Усиком і Даніелем Дюбуа. Він вважає, що Дюбуа потребує перемоги більше, ніж Усик. Гвоздик підкреслив, що Усик уже довів свою майстерність, але небезпека для нього у реванші може бути в тяжкому ударі та пресингу. Проте, він вважає, що Усик переможе нокаутом у другій половині поєдинку.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







