Міністерка закордонних справ Румунії Оана Тою розпочала дводенний візит до України – перший після російського вторгнення. У Києві вона провела переговори з українськими посадовцями, відвідала дитячу лікарню Охматдит та Школу супергероїв. Тою висловила підтримку Україні в її боротьбі та висловила захоплення дітьми, які проходять лікування та навчання. Румунія обіцяє продовжувати підтримку України в її законній боротьбі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







