Олімпійська призерка зі стрибків у висоту Ірина Геращенко розповіла про свій досвід переживань під час ракетного нападу Росії на Київ. Вона зі своєю новонародженою донькою ховались на паркінгу під час обстрілу. Геращенко поділилась, що було дуже страшно слухати вибухи та думати про можливі наслідки атаки. Вона описала напругу та страх, які переживала, чекаючи на продовження розмови з матір’ю під час обстрілу.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin







