Британський гонщик Формули-1 Льюїс Гемільтон розповів про конфлікт з керівником Феррарі Фредеріком Вассером під час Гран-прі Майамі. Гемільтон зазначив, що під час напружених моментів під час гонки важко залишатися спокійним. Він також відзначив, що під час змагань немає місця для приємних повідомлень, оскільки всі перебувають під великим тиском. Гонщик двічі посварився з командою червоних у ході гонки, коли та вагалася пропустити його перед своїм партнером по команді Шарлем Леклером. Нарешті, Феррарі вирішила, що Гемільтон має повернути позицію Леклеру.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







