У вирішальному матчі Суперліги з баскетболу Дніпро зустрівся з Київ-Баскетом у суботу, 3 травня. Дніпро виявив активність з самого початку і здобув перемогу у трьох чвертях поспіль, тримаючи перевагу над суперником. Хоча Київ-Баскет намагався зробити ривок в останній чверті, він не зміг змінити хід гри на свою користь. Дніпро впевнено захистив свій чемпіонський титул, вигравши матч з рахунком 69:66. Це був третій чемпіонський титул команди у її історії. У складі Дніпра виділилися Тимофієнко, Сіпало та Конєв, а серед гравців Київ-Баскета найбільше очок набрав Клевзуник.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







