У минулу суботу відбулися два матчі англійської Прем’єр-ліги, в яких взяли участь українські футболісти. У першому матчі “Крістал Пелес” переміг “Брентфорд” з рахунком 2:0. Українець Єгор Ярмолюк вийшов на поле, але був замінений на 68-й хвилині. У другому матчі “Ноттінгем Форест” зіграв у нічию з “Манчестер Юнайтед” 2:2. Українець Олександр Зінченко не брав участі у грі через травму.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







