Після перемоги над Буковиною у півфінальному матчі Кубка України, Володимир Бражко збагатив думками про гру. Він визнав, що зробив помилку, яка призвела до пропущеного голу, але команда змінила тактику після перерви і змогла виправити ситуацію. Бражко також поділився про своє бажання забити з пенальті, щоб підвищити впевненість у собі. У фіналі Кубка України Динамо зіграє з Шахтарем, а рішальний матч відбудеться 14 травня в Житомирі. Раніше інший гравець, Бондар, також висловив свої думки про перемогу в цьому турнірі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







