Сьогодні російські загарбники атакували енергетичні об’єкти у Харківській та Чернігівській областях України. Внаслідок цього діють графіки відключень електроенергії до 22:00 по всій країні. Енергетики працюють на відновленням електропостачання. Графіки погодинних відключень та обмеження потужності також діють. Укренерго закликає громадян обмежити використання потужних електроприладів до 22:00, оскільки споживання електроенергії залишається високим через атаки на енергосистему та погодні умови, які утруднюють роботу сонячних електростанцій.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







