Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

У Криму вводять обмеження на подачу електроенергії через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також зменшується кількість потягів, які з’єднують Крим з Росією. Влада оголосила про тимчасове відключення електрики для уникнення аварій в енергосистемі. Також залізничне сполучення скоротять до 7 поїздів замість 18. Українські безпілотники зафіксували удари по електростанціях у Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні міст, таких як Севастополь, Сімферополь, Керч та Ялта. Також водопостачання деяких населених пунктів було обмежено через відсутність електроенергії. У разі збільшення атак на енергетичні та військові об’єкти півострова, українська сторона планує “ізолювати” Крим.