Компанія Apple планує змінити місце виробництва більшості iPhone, які продаються у США, з Китаю на Індію до кінця 2026 року. Наразі Apple продає понад 60 млн iPhone щороку у США, а більшість з них виробляються на китайських заводах. Цей крок є частиною стратегії компанії зменшити залежність від Китаю. Перехід на Індію почався під час пандемії COVID-19, коли фабрики в Китаї були обмежені. Також на це вплинули торговельні мита та геополітична напруга між США та Китаєм. Зараз близько 20% усіх iPhone виробляються в Південній Азії, зокрема на індійських підприємствах. Apple сподівається, що ця стратегія допоможе їй диверсифікувати виробництво та зменшити ризики.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







