У ніч на вівторок, 11 листопада, відбулися дев’ять поєдинків регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА). Один з матчів завершився в овертаймі, де команда Детройта перемогла Вашингтон з рахунком 137:135. Найкращим гравцем в цій грі був Каннінгем, який забив 46 очок, зробив 12 підбирань, 11 передач та 5 перехоплень. Інші результати включають перемоги команд Орландо, Лейкерс, Маямі, Сан-Антоніо, Мілвокі, Фінікс і Міннесота. У матчі Юта – Міннесота відзначився Михайлюк, який намагався допомогти своїй команді, але не зміг врятувати її від поразки.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







