У Харківській області вранці 28 серпня сталася розгерметизація магістрального газопроводу.Без газопостачання залишилися 56 населених пунктів і понад 30 тисяч абонентів. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Завдяки швидкій роботі служб вдалося уникнути масштабнішої аварії. Наразі подачу газу вже частково відновлено, бригади продовжують працювати.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС України Андрій Даник: “Ми, українці, – вільні люди. Були. Є. І будемо.
Автор
admin







