У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей через норовірус, який виявили у питній воді. За даними генеральної директорки Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб, захворіло 53 людини, із них у калі виявили норовірус. Також воду з кулера, яку пили у таборі, також знайшли з норовірусом. Деяких вже виписали з лікарень, інших продовжують лікувати. Щоб уникнути подібних проблем, важливо кип’ятити воду з водопроводу та уникати води з невідомих джерел.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







