Гравець Шахтаря Георгій Гочолейшвілі пішов в оренду до футбольного клубу Гамбург, який повернувся до Бундесліги. Угода передбачає опцію викупу 24-річного грузина. Гравець вже перебуває в Німеччині та сьогодні має пройти медогляд. У минулому сезоні він виступав в оренді у Копенгагені, де провів 33 матчі та показав гарні результати. Гочолейшвілі оцінив внесок Срни у свій розвиток.
Related
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Автор
admin







