Гравець захисту Шахтаря Георгій Гочолейшвілі пішов в оренду до німецького клубу Гамбург, який повернувся до Бундесліги. Угода передбачає опцію викупу грузинського футболіста, якщо клуб вирішить його придбати. Гочолейшвілі вже прибув до нової команди і сьогодні має пройти медогляд. В минулому сезоні він грав в оренді у Копенгагені, де показав гарні результати. Гравець оцінив внесок Шахтаря у свій розвиток.
Related
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Автор
admin







