Україна офіційно повідомила США про численні порушення Росією угоди про енергетичне перемир’я. Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що був переданий детальний список цих порушень міжнародним організаціям та іноземним державам. Він також наголосив на необхідності повного, безумовного припинення вогню, оскільки часткові припинення вважаються проблематичними. Росія вже понад 30 разів порушила угоду про енергетичне перемир’я, а Україна регулярно повідомляє своїх партнерів про ці порушення.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







