Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він спробував заволодіти землею та розтратив бюджетні кошти на понад 75 мільйонів гривень. Прокуратура повідомила, що він організував схему, за якою земельні ділянки були передані у приватну власність через підставних осіб, а потім легалізовані шляхом укладення угод з іншими особами. Також виявлено, що він незаконно заволодів землею водного та лісового фонду, змінивши координати ділянок. Крім цього, йому звинувачують у розтратах бюджетних коштів на озеленення території. Прокуратура звернулася до суду з проханням заарештувати голову міста та відсторонити його від посади.
Related
Опублікувати у
Відео
Конференція з відновлення України у Гданську: головні тези | Олена Кондратюк
Автор
admin







