Йдеться про понад 100 млн гривень збитків, завданих через системно організовані механізми, у яких бюджетні кошти на лікування пацієнтів використовувалися для незаконного збагачення. До схем були залучені керівники медичних закладів, медичні директори, завідувачі відділень, лікарі, бухгалтери, а також посадовці місцевого рівня та підконтрольні приватні структури.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







