У змаганні жінок у потрійному стрибку в Токіо Ольга Корсун посіла друге місце. Це був для неї перший старт на відкритому повітрі в сезоні-2025. У першій спробі вона стрибнула на 13,53 метри і довгий час очолювала змагання. Але потім її випередила господиня турніру Маоко Такашима, яка показала результат 13,66 метри. Ця срібна медаль стала дебютною для Ольги на “золотих” змаганнях Континентального туру, оскільки вона не пройшла кваліфікацію на Олімпійських іграх-2024.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







