У ніч на четвер російські загарбники здійснили напад на енергооб’єкти в кількох областях України, що призвело до знеструмлення споживачів на Одещині. В Укренерго повідомили, що розпочато аварійно-відновлювальні роботи, спрямовані на відновлення пошкодженого обладнання. Попри це, споживання електроенергії відповідає звичайним показникам для цього сезону. Влада закликає громадян бути ощадливими у використанні електроенергії та уникати використання потужних електроприладів. Графіки відключень електроенергії для населення та обмежень для промислових споживачів і бізнесу діють по всій країні.
Related
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Автор
admin
Опублікувати у
Технології
В Австралії відкрили завод, який перетворює вуглекислий газ на бетон і скло
Автор
admin







