Уряд прийняв ряд заходів для поліпшення ситуації з електропостачанням людей. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко. Зокрема, було вирішено виключити з відключення лікарні, школи, об’єкти життєзабезпечення та оборонно-промислового комплексу. Також вирішили скоротити споживання електроенергії та призначити пріоритетним освітлення вулиць та доріг з підвищеною аварійністю. Уряд також дозволив державним компаніям та компаніям з державною власністю імпортувати електроенергію для зменшення навантаження на енергосистему України.
Related
Опублікувати у
Відео
🇺🇦28 червня 1996 року Україна отримала свій Основний Закон — Конституцію.
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трлн рублів – розвідка
Автор
admin







