Київське Динамо зазнало поразки в матчі чемпіонату України від черкаського ЛНЗ, що стало другою поспіль поразкою для команди. Гравці команди поділилися своїми враженнями від гри. Захисник Олександр Караваєв вважає, що команда не заслуговувала на поразку, але визнав, що ЛНЗ дуже добре оборонялися. Інший гравець, півзахисник Олександр Піхальонок, вважає, що гра проти команд тренера Віталія Пономарьова завжди непроста, і сьогодні Динамо програло заслужено. Зазначимо, що Караваєв отримав виклик до збірної і вирушив разом з нею до Франції.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







