У Японії уряд вирішив надіслати військових на північ країни для допомоги у вилові ведмедів через зростання нападів цих тварин на людей. Операція стартувала в місті Кадзуно префектури Акіта, де ведмеді все частіше з’являються поруч з житловими районами. За останні місяці в Японії сталося понад 100 нападів ведмедів, в результаті яких загинули 12 осіб. Уряд планує вжити надзвичайні заходи, включаючи розширення кількості ліцензованих мисливців та спрощення правил використання вогнепальної зброї для боротьби з цією проблемою.
Related
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трлн рублів – розвідка
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Капітан аргентинців встановив вражаючу результативну серію на ЧС
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Аргентина здобула перемогу, Колумбія та Португалія обійшлися без голів
Автор
admin







