У Японії уряд вирішив надіслати військових на північ країни для допомоги у вилові ведмедів через зростання нападів цих тварин на людей. Операція стартувала в місті Кадзуно префектури Акіта, де ведмеді все частіше з’являються поруч з житловими районами. За останні місяці в Японії сталося понад 100 нападів ведмедів, в результаті яких загинули 12 осіб. Уряд планує вжити надзвичайні заходи, включаючи розширення кількості ліцензованих мисливців та спрощення правил використання вогнепальної зброї для боротьби з цією проблемою.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







