У ніч на середу російські війська напали на енергетичні об’єкти в трьох областях України – Донецькій, Сумській та Чернігівській. Енергетики працюють безперервно, щоб швидко відновити електропостачання. Через це вводяться графіки відключень і обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів. В Укренерго зазначили, що споживання електроенергії залишається на високому рівні, особливо через зниження температури. Енергетики закликають споживачів обмежити використання потужних електроприладів до 22:00, щоб зменшити навантаження на енергосистему.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







