Сьогодні зранку в Україні в 12 областях діють графіки відключень електроенергії через наслідки російських обстрілів, зокрема ракетно-дронової атаки на енергосистему. У цих регіонах застосовуються погодинні відключення та обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Росіяни продовжують атакувати об’єкти енергетичної інфраструктури, що призвело до знеструмлення на Харківщині та Чернігівщині. Енергетики працюють на відновленням роботи обладнання, але споживання електроенергії залишається високим. Населення просять бути ощадливими у використанні електроприладів до 23:00.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







