У Чернігівській області внаслідок масованої кібератаки з Росії відбулись проблеми з електропостачанням, тому запровадили жорсткий графік обмеження електрики. Жителі області вже відчули перебої зі світлом після атаки. Фахівці працюють цілодобово, щоб відновити електропостачання. Графік включення і відключення електрики розрахований на три години зі світлом і шість годин без, буде діяти по чергах.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







